Bilety
miesięczne

Wniosek on-line
Wnioski u kierowcy
Zniżka dla uczniów 49%
zniżka dla studentów 51%

Wycieczki szkolne

Wynajem
autokarów

Przewóz osób w kraju i za granicą
Wyjazdy firmowe
Wycieczki szkolne
Autobusy, mikrobusy, auta osobowe

Wycieczki szkolne

Oferta dla szkół

+48 534 391 370

Dział transportu

Zapytanie - oferta

Bardzo ważne jest, aby dzieci i młodzież szkolna miały możliwość zwiedzania i poznawania różnych miejsc. Wycieczki krajoznawcze są doskonałą okazją do poszerzania swojej wiedzy o historii, kulturze i przyrodzie danego regionu. Dzięki nim młodzi ludzie mogą również rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Firma Ciosek Tours oferuje bezpieczne i komfortowe autokary, wyjazdy są starannie zaplanowane, a nasi przewodnicy zawsze służą pomocą i informacjami na temat odwiedzanych miejsc.

Korzyści z uczestnictwa w wycieczkach są liczne. Dzieci i młodzież mają okazję nauczyć się samodzielności, rozwijać umiejętności komunikacyjne, a także budować relacje z rówieśnikami. Poznawanie nowych miejsc i kultur pozwala na poszerzanie horyzontów, zdobywanie wiedzy i rozwijanie wyobraźni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Ciosek Tours, dołączenia do grona naszych klientów. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i ciekawe przeżycia dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Dysponujemy komfortowymi autokarami, autobusami, mikrobusami oraz samochodami osobowymi. Dodatkowo wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w nawigację GPS z aktualnymi informacjami drogowymi, dzięki czemu uda się ominąć korki i wszędzie dojechać na czas.
Posiadane wyposażenie zapewni Państwu komfortowe warunki podróży, a bezpieczeństwo i obsługa powierzona będzie kierowcom z wieloletnią praktyką w przewozach osób.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.