Bilety
miesięczne

Wniosek on-line
Wnioski u kierowcy
Zniżka dla uczniów 49%
zniżka dla studentów 51%

Rozkłady jazdy

Wynajem
autokarów

Przewóz osób w kraju i za granicą
Wyjazdy firmowe
Wycieczki szkolne
Autobusy, mikrobusy, auta osobowe

Rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy Ciosek Tours

PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
Lublin Dworzec Metropolitalny ul. Dworcowa 25:43D6:33d10:13d14:13d14:56D
Lublin ul.Ruska5:50D6:40d10:20d14:20d15:03D
Plouszowice6:05D7:11d10:41d14:41d15:26D
Tomaszowice6:12D7:18d10:48d14:48d15:32D
Miłocin6:21D7:26d10:56d14:56d15:40D
Sadurki6:25D7:30d11:00d15:00d15:44D
Nałęczów6:35D7:40d11:10d15:10d15:50D
Łąki6:39D7:43d11:13d15:13d15:53D
Wąwolnica6:44D7:47d11:17d15:17d15:56D
Rogalów6:46D7:49d11:19d15:19d15:58D
Łopatki6:48D7:51d11:21d15:21d16:00D
Celejów6:52D7:54d11:24d15:24d16:03D
Las Stocki6:56D7:58d11:28d15:28d16:07D
Wierzchoniów6:58D8:00d11:30d15:30d16:09D
Kazimierz Dolny7:08D8:10d11:40d15:40d16:20D
Puławy7:30D8:28d11:58d15:58d16:38D
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazd
Puławy Kaufland8:30d12:13d16:38d
Kazimierz Dolny8:49d12:32d17:00d
Wierzchoniów8:58d12:41d17:09d
Celejów9:02d12:45d17:13d
Karmoanowice9:06d12:49d17:17d
Łopatki9:08d12:51d17:19d
Rogalów9:11d12:54d17:22d
Wąwolnica9:14d12:57d17:25d
Łąki9:19d13:02d17:30d
Nałęczów9:30d13:10d17:35d
Sadurki9:36d13:16d17:44d
Miłocin9:40d13:20d17:48d
Tomaszowice9:46d13:26d17:54d
Plouszowice9:50d13:30d17:58d
Lublin ul.Ruska10:13d13:53d18:21d
Lublin Dworzec Metropolitalny ul. Dworcowa 210:20d14:00d18:28d
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
PrzystanekWyjazdKurs zawieszonyKurs zawieszonyWyjazdWyjazdKurs zawieszonyWyjazdWyjazdKurs zawieszonyWyjazdWyjazd
Opole Lub. ul. Stary Rynek (St. nr 1)04:20D05:33D,f05:47d09:05d09:25D09:40D13:09D13:42D,f14:02d16:20D
Opole Lub. ul. Lubelska – kino04:21D05:34D,f05:48d09:06d09:26D09:41D13:10D13:43D,f14:03d16:21D
Wola Rudzka – Zagrody04:23D05:36D,f05:50d09:08d09:28D09:43D13:12D13:45D,f14:05d16:23D
Pustelnia04:25D05:38D,f05:52d09:10d09:30D09:45D13:14D13:47D,f14:07d16:25D
Rozalin Stawy04:27D05:40D,f05:54d09:12d09:32D09:47D13:16D13:49D,f14:09d16:27D
Stawiki04:29D05:42D,f05:56d09:14d09:34D09:49D13:18D13:51D,f14:11d16:29D
Leśniczówka04:31D05:44D,f05:58d09:16d09:36D09:51D13:20D13:53D,f14:13d16:31D
Poniatowa Plac Konstytucji 3 Maja04:35D05:23D05:48D,f06:02d09:20d09:40D09:55D13:24D13:57D,f14:17d16:35D
Poniatowa04:38D05:26D05:51D,f06:05d09:23d09:43D09:58D13:27D14:00D,f14:20d16:38D
Poniatowa Młynki04:39D05:27D05:52D,f06:06d09:24d09:44D09:59D13:28D14:01D,f14:21d16:39D
Poniatowa Wieś04:45D05:33D05:58D,f06:12d09:30d09:50D10:05D13:34D14:07D,f14:27d16:45D
Poniatowa Kolonia04:46D05:34D05:59D,f06:13d09:31d09:51D10:06D13:35D14:08D,f14:28d16:46D
Płowizny / Wronów04:47D05:35D06:00D,f06:14d09:32d09:52D10:07D13:36D14:09D,f14:29d16:47D
Cuple04:49D05:37D06:02D,f06:16d09:34d09:54D10:09D13:38D14:11D,f14:31d16:49D
Cuple – skrzyżowanie04:50D05:38D06:03D,f06:17d09:35d09:55D10:10D13:39D14:12D,f14:32d16:50D
Zagórze04:51D05:39D06:04D,f06:18d09:36d09:56D10:11D13:40D14:13D,f14:33d16:51D
Krężnica Okrągła – I stacja paliw04:53D05:41D06:06D,f06:20d09:38d09:58D10:13D13:42D14:15D,f14:35d16:53D
Bełżyce – ul. Kościuszki (szkoła)04:56D05:44D06:09D,f06:23d09:41d10:01D10:16D13:45D14:18D,f14:38d16:56D
Bełżyce – ul. Kościuszki – Wzgórze04:58D05:46D06:11D,f06:25d09:43d10:03D10:18D13:47D14:20D,f14:40d16:58D
Bełżyce – ul. Kazimierska05:01D05:49D06:14D,f06:28d09:46d10:06D10:21D13:50D14:23D,f14:43d17:01D
Bełżyce ul. Żeromskiego – obwód drogowy05:02D05:50D06:15D,f06:29d09:47d10:07D10:22D13:51D14:24D,f14:44d17:02D
Podole – I05:03D05:51D06:16D,f06:30d09:48d10:08D10:23D13:52D14:25D,f14:45d17:03D
Matczyn – I kościół05:06D05:54D06:19D,f06:33d09:51d10:11D10:26D13:55D14:28D,f14:48d17:06D
Matczyn – II straż05:08D05:56D06:21D,f06:35d09:53d10:13D10:28D13:57D14:30D,f14:50d17:08D
Wojcieszyn05:10D05:58D06:23D,f06:37d09:55d10:15D10:30D13:59D14:32D,f14:52d17:10D
Pawlin05:12D06:00D06:25D,f06:39d09:57d10:17D10:32D14:01D14:34D,f14:54d17:12D
Radawiec – II skrzyżowanie na Radawczyk05:14D06:02D06:27D,f06:41d09:59d10:19D10:34D14:03D14:36D,f14:56d17:14D
Radawiec Duży / Rudki – Lotnisko (od skrz. z DW nr 747 do lotniska)05:17D06:05D06:30D,f06:44d10:02d10:22D10:37D14:06D17:17D
Marynin / Ośrodek Zdrowia (Zatoka przy posesji nr 57)05:19D06:07D06:32D,f06:46d10:04d10:24D10:39D14:08D17:19D
Marynin / Przejazd kolejowy (Zatoka przy posesji nr 4)05:21D06:09D06:34D,f06:48d10:06d10:26D10:41D14:10D17:21D
Konopnica/szkoła (Przy szkole w Konopnicy)05:23D06:11D06:36D,f06:50d10:08d10:28D10:43D14:12D17:23D
Lublin Al. Kraśnicka /Konopnica – kościół 02/05:25D06:13D06:38D,f06:52d10:10d10:30D10:45D14:14D14:42D,f15:02d17:25D
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza 02/05:30D06:18D06:43D,f06:57d10:15d10:35D10:50D14:19D14:47D,f15:07d17:30D
Lublin Al. Kraśnicka /Szpital Wojewódzki 02/05:33D06:21D06:46D,f07:00d10:18d10:38D10:53D14:22D14:50D,f15:10d17:33D
Lublin Al. Sikorskiego /Rondo Krwiodawców 01/05:37D06:25D06:50D,f07:04d10:22d10:42D10:57D14:26D14:54D,f15:14d17:37D
Lublin Al. Solidarności /Lubomelska 02/05:42D06:30D06:55D,f07:09d10:27d10:47D11:02D14:31D14:59D,f15:19d17:42D
Lublin Al. Unii Lubelskiej / Tarasy Zamkowe 01/05:45D06:33D06:58D,f07:12d10:30d10:50D11:05D14:34D15:02D,f15:22d17:45D
Lublin Dworzec Lublin / ul. Dworcowa 2/05:51D06:39D07:04D,f07:18d10:36d10:56D11:11D14:40D15:08D,f15:28d17:51D
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
PrzystanekKurs zawieszonyWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
Lublin Dworzec Lublin / ul. Dworcowa 2/06:40D07:25d11:35d12:00D15:15D,f15:40d16:37D18:05D
Lublin Al. Tysiąclecia/ Dworzec Główny PKS 04/06:47D07:32d11:42d12:07D15:22D,f15:47d16:44D18:12D
Lublin Al. Sikorskiego /Popiełuszki 02/06:57D07:42d11:52d12:17D13:32D,f15:57d16:54D18:22D
Lublin Al. Kraśnicka /Poczekajka 01/07:02D07:47d11:57d12:22D15:37D,f16:02d16:59D18:27D
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza 01/07:06D07:51d12:01d12:26D15:41D,f16:06d17:03D18:31D
Konopnica/szkoła (Przy szkole w Konopnicy)07:12D07:57d12:07d12:32D15:47D,f16:12d17:09D18:37D
Marynin / Przejazd kolejowy (Zatoka naprzeciwko posesji nr 4)07:14D07:59d12:09d12:34D15:49D,f16:14d17:11D18:39D
Marynin / Ośrodek Zdrowia (Zatoka przy posesji nr 51a)07:15D08:00d12:10d12:35D15:50D,f16:15d17:12D18:40D
Radawiec Duży / Rudki – Lotnisko (od skrz. z DW nr 747 do lotniska)07:17D08:02d12:12d12:37D15:52D,f16:17d17:14D18:42D
Radawiec – II skrzyżowanie na Radawczyk07:19D08:04d12:14d12:39D15:54D,f16:19d17:16D18:44D
Pawlin07:22D08:07d12:17d12:42D15:57D,f16:22d17:19D18:47D
Wojcieszyn07:24D08:09d12:19d12:44D15:59D,f16:24d17:21D18:49D
Matczyn – II straż07:26D08:11d12:21d12:46D16:01D,f16:26d17:23D18:51D
Matczyn – I kościół07:28D08:13d12:23d12:48D16:03D,f16:28d17:25D18:53D
Podole – I07:30D08:15d12:25d12:50D16:05D,f16:30d17:27D18:55D
Bełżyce ul. Żeromskiego – obwód drogowy07:32D08:17d12:27d12:52D16:07D,f16:32d17:29D18:57D
Bełżyce – ul. Kazimierska07:33D08:18d12:28d12:53D16:08D,f16:33d17:30D18:58D
Bełżyce – ul. Kościuszki – Wzgórze07:35D08:20d12:30d12:55D16:10D,f16:35d17:32D19:00D
Bełżyce – ul. Kościuszki (szkoła)07:36D08:21d12:31d12:56D16:11D,f16:36d17:33D19:01D
Krężnica Okrągła – I stacja paliw07:39D08:24d12:34d12:59D16:14D,f16:39d17:36D19:04D
Zagórze07:41D08:26d12:36d13:01D16:16D,f16:41d17:38D19:06D
Cuple – skrzyżowanie07:43D08:28d12:38d13:03D16:18D,f16:43d17:40D19:08D
Cuple07:44D08:29d12:39d13:04D16;19D,f16:44d17:41D19:09D
Płowizny / Wronów07:46D08:31d12:41d13:06D16:21D,f16:46d17:43D19:11D
Poniatowa Kolonia07:47D08:32d12:42d13:07D16;22D,f16:47d17:44D19:12D
Poniatowa Wieś07:48D08:33d12:43d13:08D16:23D,f16:48d17:45D19:13D
Poniatowa Młynki07:54D08:39d12:49d13:14D16:29D,f16:54d17:51D19:19D
Poniatowa Plac Konstytucji 3 Maja07:58D08:43d12:53d13:18D16:33D,f16:58d17:55D19:23D
Leśniczówka08:02D08:47d12:57d13:22D16:37D,f17:02d17:59D19:27D
Stawiki08:03D08:48d12:58d13:23D16:38D,f17:03d18:00D19:28D
Rozalin Stawy08:04D08:49d12:59d13:24D16:39D,f17:04d18:01D19:29D
Pustelnia08:06D08:51d13:01d12:26D16:41D,f17:06d18:03D18:31D
Wola Rudzka – Zagrody08:08D08:53d13:03d13:28D16:43D,f17:08d18:05D19:33D
Opole Lub. ul. Lubelska – kino08:10D08:55d13:05d13:30D16:45D,f17:10d18:07D19:35D
Opole Lub. ul. Stary Rynek (St. nr 5)08:12D08:57d13:07d13:32D16:47D,f17:12d18:09D19:37D
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazd
Opole Lub. ul. Stary Rynek (St. nr 1)05:20D08:45D13:50D
Opole Lubelskie ul. Fabryczna Stokrotka05:22D08:47D13:52D
Opole Lubelskie ul. Fabryczna / Janiszkowice05:24D08:49D13:54D
Baba I05:27D08:52D13:57D
Skoków05:28D08:53D13:58D
Emilcin05:29D08:54D13:59D
Komaszyce Nowe05:31D08:56D14:01D
Komaszyce Stare05:33D08:58D14:03D
Komaszyce Stare05:34D08:59D14:04D
Przytyki I05:37D09:02D14:07D
Chodel – ul. Mostowa05:40D09:05D14:10D
Chodel – ul. Partyzantów05:42D09:07D14:12D
Osiny – skrzyż, na Zalesie05:45D09:10D14:15D
Malinowszczyzna05:48D09:13D14:18D
Krężnica Okrągła – I stacja paliw05:51D09:16D14:21D
Krężnica Okrągła – II05:52D09:17D14:22D
Bełżyce – ul. Kościuszki (szkoła)05:54D09:19D14:24D
Bełżyce – ul. Kościuszki – Wzgórze05:55D09:20D14:25D
Bełżyce – ul. ks. Bp. Wilczyńskiego05:57D09:22D14:27D
Bełżyce – ul. Jakuba Nachmana05:58D09:23D14:28D
Bełżyce – ul. Kazimierska06:00D09:25D14:30D
Bełżyce ul. Żeromskiego – obwód drogowy06:02D09:27D14:32D
Podole – II06:04D09:29D14:34D
Matczyn – I kościół06:06D09:31D14:36D
Matczyn – II straż06:08D09:33D14:38D
Wojcieszyn06:09D09:34D14:39D
Pawlin06:11D09:36D14:41D
Radawiec I06:12D09:37D14:42D
Radawiec – II skrzyż. na Radawczyk06:14D09:39D14:44D
Radawiec Duży / Rudki – Lotnisko (od skrz. z DW nr 747 do lotniska)06:16D09:41D
Marynin / Ośrodek Zdrowia (Zatoka przy posesji nr 57)06:18D09:43D
Marynin / Przejazd kolejowy (Zatoka przy posesji nr 4)06:20D09:45D
Konopnica/szkoła (Przy szkole w Konopnicy)06:22D09:47D
Lublin Al. Kraśnicka /Konopnica – kościół 02/06:24D09:49D14:50D
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza 02/06:28D09:53D14:54D
Lublin Al. Kraśnicka /Szpital Wojewódzki 02/ … …06:30D09:55D14:56D
Lublin Al. Kraśnicka /Poczekajka 02/06:32D09:57D14:58D
Lublin Al. Kraśnicka /Wojciechowska 02/06:34D09:59D15:00D
Lublin Al. Sikorskiego /Rondo Krwiodawców 01/06:36D10:01D15:02D
Lublin Al. Solidarności /Sikorskiego 01/06:38D10:03D15:04D
Lublin Al. Solidarności /Lubomelska 02/06:40D10:05D15:06D
Lublin Al. Unii Lubelskiej / Tarasy Zamkowe 0106:42D10:07D15:08D
Lublin Dworzec Lublin / ul. Dworcowa 0206:48D10:13D15:14D
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazd
Lublin Dworzec Lublin / ul. Dworcowa 0207:05D11:25D15:30D
Lublin Al. Tysiąclecia Dworzec Główny PKS 0407:12D11:32D15:37D
Lublin Al. Sikorskiego /Popiełuszki 02/07:22D11:42D15:47D
Lublin Al. Kraśnicka /Wojciechowska 03/07:24D11:44D15:49D
Lublin Al. Kraśnicka /Poczekajka 01/07:26D11:46D15:51D
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza 01/07:28D11:48D15:53D
Konopnica/kościół (Przy skrzyżowaniu z dr. gm. nr 106946L)07:32D11:52D15:57D
Konopnica/szkoła (Przy szkole w Konopnicy)07:33D11:53D15:58D
Marynin / Przejazd kolejowy (Zatoka naprzeciwko posesji nr 4)07:35D11:55D16:00D
Marynin / Ośrodek Zdrowia (Zatoka przy posesji nr 51a)07:36D11:56D16:01D
Radawiec Duży / Rudki – Lotnisko (od skrz. z DW nr 747 do lotniska)07:38D11:58D16:03D
skrzyż. na Rudki07:39D11:59D16:04D
Radawiec – II skrzyż. na Radawczyk07:40D12:00D16:05D
Radawiec I07:42D12:02D16:07D
Pawlin07:43D12:03D16:08D
Wojcieszyn07:45D12:05D16:10D
Matczyn – II straż07:47D12:07D16:12D
Matczyn – I kościół07:49D12:09D16:14D
Podole – II07:51D12:11D16:16D
Bełżyce ul. Żeromskiego – obwód drogowy07:53D12;13D16:18D
Bełżyce – ul. Kazimierska07:54D12:14D16;19D
Bełżyce – ul. Kościuszki – Wzgórze07:57D12:17D16:22D
Bełżyce – ul. Kościuszki (szkoła)07:59D12:19D16:24D
Krężnica Okrągła – II08:01D12:21D16:26D
Krężnica Okrągła – I stacja paliw08:02D12:22D16:27D
Malinowszczyzna08:05D12:25D16:30D
Trzciniec – skrzyż, na Zalesie08:08D12:28D16:33D
Chodel – ul. Partyzantów08:11D12:31D16:36D
Chodel – ul. Mostowa08:13D12:33D16:38D
Przytyki I08:16D12:36D16:41D
Komaszyce Stare08:19D12:39D16:44D
Komaszyce Stare08:20D12:40D16:45D
Komaszyce Nowe08:22D12:42D16:47D
Emilcin08:24D12:44D16:49D
Skoków08:25D12:45D16:50D
Baba I08:26D12:46D16:51D
Opole Lubelskie ul. Fabryczna / Janiszkowice08:29D12:49D16:54D
Opole Lubelskie ul. Stary Rynek (St. nr 5)08:33D12:53D16:58D
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
Dane są aktualnie uzupełniane. Zapraszamy już wkrótce.
Dane są aktualnie uzupełniane. Zapraszamy już wkrótce.
PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
Bełżyce – ul. Kazimierska04:55D05:45d06:20D06:45D07:45D08:40d09:25D10:35D11:10D12:15d13:05D14:05D14:50D15:35d
Bełżyce – ul. Lubelska04:57D05:47d06:22D06:47D07:47D08:42d09:27D10:37D11:12D12:17d13:07D14:07D14:52D15:37d
Jaroszewice05:00D05:50d06:25D06:50D07:50D08:45d09:30D10:40D11:15D12:20d13:10D14:10D14:55D15:40d
Jaroszewice05:01D05:51d06:26D06:51D07:51D08:46d09:31D10:41D11:16D12:21d13:11D14:11D14:56D15:41d
Babin05:02D05:52d06:27D06:52D07:52D08:47d09:32D10:42D11:17D12:22d13:12D14:12D14:57D15:42d
Babin05:04D05:54d06:29D06:54D07:54D08:49d09:34D10:44D11:19D12:24d13:14D14:14D14:59D15:44d
Babin05:06D05:56d06:31D06:56D07:56D08:51d09:36D10:46D11:21D12:26d13:16D14:16D15:01D15:46d
Babin05:08D05:58d06:33D06:58D07:58D08:53d09:38D10:48D11:23D12:28d13:18D14:18D15:03D15:48d
Radawczyk05:10D06:00d06:35D07:00D08:00D08:55d09:40D10:50D11:25D12:30d13:20D14:20D15:05D15:50d
Strzeszkowice Małe05:12D06:02d06:37D07:02D08:02D08:57d09:42D10:52D11:27D12:32d13:22D14:22D15:07D15:52d
Strzeszkowice Duże (Centrum)05:14D06:04d06:39D07:04D08:04D08:59d09:44D10:54D11:29D12:34d13:24D14:24D15:09D15:54d
Strzeszkowice Duże (posesja Szuster)05:17D06:07d06:42D07:07D08:07D09:02d09:47D10:57D11:32D12:37d13:27D14:27D15;12D15:57d
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza /02/05:29D06:19d06:53D07:18D08:18D09:13d09:58D11:08D11:43D12:48d13:38D14:38D15:23D16:08d
Lublin Al. Kraśnicka /Szpital Wojewódzki /02/05:31D06:21d06:55D07:20D08:20D09:15d10:00D11:10D11:45D12:50d13:40D14:40D15:25D16:10d
Lublin Al. Kraśnicka /Poczekajka /02/05:32D06:22d06:56D07:21D08:21D09:16d10:01D11:11D11:46D12:51d13:41D14:41D15:26D16:11d
Lublin Al. Kraśnicka /Wojciechowska /02/05:33D06:23d06:57D07:22D08:22D09:17d10:02D11:12D11:47D12:52d13:42D14:42D15:27D16:12d
Lublin Al. Kraśnicka /Nałęczowska 02/05:34D06:24d06:58D07:23D08:23D09:18d10:03D11:13D11:48D12:53d13:43D14:43D15:28D16:13d
Lublin Al. Sikorskiego /Rondo Krwiodawców 01/05:35D06:25d06:59D07:24D08:24D09:19d10:04D11:14D11:49D12:54d13:44D14:44D15:29D16:14d
Lublin Al. Sikorskiego Popiełuszki /01/05:36D06;26d07:00D07:25D08:25D09:20d10:05D11:15D11:50D12:55d13:45D14:45D15:30D16:15d
Lublin Al. Solidarności /Sikorskiego 01/05:37D06:27d07:01D07:26D08:26D09:21d10:06D11;16D11:51D12:56d13:46D14:46D15:31D16:16d
Lublin Al. Solidarności /Lubomelska 02/05:39D06:29d07:03D07:28D08:28D09:23d10:08D11:18D11:53D12:58d13:48D14:48D15:33D16:18d
Lublin /Al.Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe 0105:40D06:31d07:06D07:31D08:31D09:26d10:11D11:21D11:56D13:01d13:51D14:51D15:36D16:21d
Lublin Dworzec / ul.Dworcowa 205:46D06:37d07:12D07:37D08:37D09:32d10:17D11:27D12:02D13:07d13:57D14:57D15:42D16:27d
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
PrzystanekWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
Lublin Dworzec / ul.Dworcowa 206:10D07:10D07:40D08:45D09:45D11:10d12:10D12:50D13:45d14:35D15:50D16:55d18:30d
Lublin / Al.Tysiąclecia / Dworzec Główny PKS 0406:20D07:20D07:50D08:55D09:55D11:20d12:20D13:00D13:55d14:45D16:00D17:05d18:40d
Lublin Al. Sikorskiego Popiełuszki /02/06:25D07:25D07:55D09:00D10:00D11:25d12:25D13:05D14:00d14:50D16:05D17:10d18:47d
Lublin Al. Kraśnicka /Wojciechowska /03/06:27D07:27D07:57D09:02D10:02D11:27d12:27D13:07D14:02d14:52D16:07D17:12d18:49d
Lublin Al. Kraśnicka /Poczekajka /01/06:28D07:28D07:58D09:03D10:03D11:28d12:28D13:08D14:03d14:53D16:08D17:13d18:51d
Lublin Al. Kraśnicka /Szpital Wojewódzki /01/06:29D07:29D07:59D09:04D10:04D11:29d12:29D13:09D14:04d14:54D16:09D17:14d18:52d
Lublin Al. Kraśnicka /Rzemieślnicza /01/06:31D07:31D08:01D09:06D10:06D11:31d12:31D13:11D14:06d14:56D16:11D17:16d18:54d
Trojaczkowice06:40D07:40D08:10D09:15D10:15D11:40d12;40D13:20D14:15d15:05D16:20D17:25d19:06d
Strzeszkowice Duże (posesja Szuster)06:42D07:42D08:12D09:17D10:17D11:42d12:42D13:22D14:17d15:07D16:22D17:27d19:08d
Strzeszkowice Małe06:47D07:47D08:17D09:22D10:22D11:47d12:47D13:27D14:22d15;12D16:27D17:32d19;13d
Radawczyk06:49D07:49D08:19D09:24D10:24D11:49d12:49D13:29D14:24d15:14D16:29D17:34d19:15d
Babin06:51D07:51D08:21D09:26D10:26D11:51d12:51D13:31D14:26d15:16D16:31D17:36d19;17d
Babin06:53D07:53D08:23D09:28D10:28D11:53d12:53D13:33D14:28d15:18D16:33D17:38d19:19d
Babin06:55D07:55D08:25D09:30D10:30D11:55d12:55D13:35D14:30d15:20D16:35D17:40d19;21d
Babin06:57D07:57D08:27D09:32D10:32D11:57d12:57D13:37D14:32d15:22D16:37D17:42d19:23d
Jaroszewice06:58D07:58D08:28D09:33D10:33D11:58d12:58D13:38D14:33d15:23D16:38D17:43d19:24d
Jaroszewice06:59D07:59D08:29D09:34D10:34D11:59d12:59D13:39D14:34d15:24D16:39D17:44d19:25d
Bełżyce – ul. Bychawska07:02D08:02D08:32D09:37D10:37D12:02d13:02D13:42D14:37d15:27D16:42D17:47d19:28d
Bełżyce – ul. Kazimierska07:04D08:04D08:34D09:39D10:39D12:04d13:04D13:44D14:39d15:29D16:44D17:49d19:30d
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia
Dane są aktualnie uzupełniane. Zapraszamy już wkrótce.
Dane są aktualnie uzupełniane. Zapraszamy już wkrótce.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.